OFERTA – zespół na wesele

Trochę o tym co mamy do zaoferowania

Jesteśmy wykształceni, gramy tylko na żywo

Jesteśmy zespołem wokalno-instrumentalnym złożonym z profesjonalnych muzyków grających 100% muzyki na żywo. Nasza grupa to piątka wykształconych muzycznie ludzi będących w różnym wieku, co daje nam ogromne możliwości w doborze repertuaru. Wykonujemy utwory polskie i zagraniczne w bardzo szerokim zakresie, począwszy od muzyki biesiadnej, poprzez disco, rocka, rock & roll , rhythm & blues, pop, reggae, dance, house, techno, funky, a także standardy muzyki jazzowej. Gramy utwory nieco starsze jak i nowości, lecz dobór repertuaru zależy wyłącznie od życzeń i upodobań naszych klientów. Dzięki głosom: męskiemu i żeńskiemu wykonywane utwory stają się ciekawsze i bardziej zaskakujące.

Robimy show! – zespół na wesele i nie tylko

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem na małe oraz duże sale, jak i imprezy plenerowe. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak np.: wesela ( w tym-poprawiny, oczepiny, zabawy, konkursy, wodzirejka) bankiety, imprezy integracyjne, bale dla firm, festyny, imprezy plenerowe, studniówki , koncerty, bale sylwestrowe, dancingi itd... W ofercie specjalnej mamy także występy w kościele, wykonując utwory muzyki religijnej na ślubach. W razie konieczności jesteśmy w stanie zorganizować własną scenę na której wystąpimy. W trakcie imprezy przebieramy się w różne stroje i gadżety typu : peruki , okulary itp.

Gramy nie tylko na scenie – muzyka na żywo

Prezentowana przez nas muzyka jest bardzo urozmaicona, gdyż każdy z nas gra przynajmniej na kilku instrumentach, które staramy się pokazać podczas uroczystości. Posiadamy także liczne systemy bezprzewodowe ,dzięki którym możemy lepiej bawić gości. Nasze granie nie ogranicza się więc tylko do sceny. Poruszamy się po całej sali wychodząc do ludzi z instrumentami i mikrofonami. W trakcie występu gramy też tzw. „bloki tematyczne” w konkretnych strojach np.: ( blok góralski, rock & rollowy , dyskotekowy itd.) Bez najmniejszego problemu przygotujemy utwory na daną uroczystość, nawet jeśli jeszcze nie ma ich w naszym repertuarze. Jeśli zamawiacie nas Państwo w dniach od poniedziałku do piątku oferujemy bardziej atrakcyjną cenę.

UWAGA! – zespół muzyczny i Dj

Na specjalne życzenie współpracujemy z zaprzyjaźnionym Dj’em , który jednocześnie jest wodzirejem i prowadzi konkursy oraz zabawy na wysokim poziomie. Mamy również własny transport, który pozwala nam zawsze dotrzeć na czas.

Słowo na koniec – muzyka na każde wesele

Naszym celem jest profesjonalna obsługa imprez ,a przy tym dobra zabawa oraz integracja z gośćmi poprzez dopasowanie się do potrzeb i upodobań danej grupy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy :)